Jaunumi7. decembrī debesīs raudzīsimies no Daugavpils 9. vidusskolas

Publicēja 2019. gada 3. dec. 06:18Sarmīte Gaidule   [ atjaunināts 2019. gada 3. dec. 06:21 ]

Strauji tuvojas nākošā Latgales Jauno ģeogrāfu skolas nodarbība, kuras tēma ir pavisam debešķīga – debesu ģeogrāfija. Par visu, kas atrodas augstāk par mūsu deguniem.

Norises vieta: Daugavpils 9. vidusskola, 18. novembra iela 47, Daugavpils

Laiks:  Reģistrācija no plkst. 10, sākums – plkst. 10.30

Līdzi jāņem: 1,50 eiro naudiņas, rakstāmpiederumi un kāda cietāka, ar ģeogrāfiju nesaistīta, grāmata, ko varēs izmantot kā pamatni.

Tiekamies!

Nodarbībā par tropu dabu līderpozīcijas saglabā Huberts Zimackis

Publicēja 2019. gada 20. nov. 02:11Edmunds Gutāns   [ atjaunināts 2019. gada 20. nov. 02:21 ]

Pēc vairāku gadu pārtraukuma Latgales Jauno ģeogrāfu skola atgriezās Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 90, lai pulcētu novada zinošākos skolēnus, kuru mērķis šajā nodarbībā bija parādīt savas zināšanas kādā pavisam karstā tēmā – dabā starp tropu lokiem. 

Kā jau ierasts, visinteresantākās cīņas norisinājās jaunākajā, 6.-7. klašu grupā, kurā pirmo uzvaru šosezon izcīnīja Domenika Ducsaliete (RVPĢ), par puspunktu apsteidzot šībrīža kopvērtējuma līderi Ingūnu Bulduri (R5V). Trešo vietu tropu jautājumos ieguva Zigmārs Litovnieks (RVPĢ). Šīs nodarbības godalgoto vietu ieguvēji, tiesa gan, jauktā secībā, ieņem arī pirmo trijnieku sezonas kopvērtējumā.

Otro uzvaru pēc kārtas 8.-9. klašu grupā izcīnīja Maksims Kirillovs (DKVL), kuram šis panākums ļāva pacelties uz pirmo vietu arī klašu grupas kopvērtējumā. Arī otrās vietas diploms ceļo uz Daugavpili, to izcīnot Ksenijai Cvetinskai  (D16V). Savukārt trešās vietas gods šoreiz tika dalīts starp diviem dalībniekiem – Katrīnu Geidāni (R5V) un Vladimiru Bazanu (DKVL).

Vidusskolēnu grupā nemainīgās līderpozīcijas saglabāja Huberts Zimackis (RV1Ģ). Slavējams sniegums LJĢS jaunpienācējam Jānim Platacim no Austrumlavijas Tehnoloģiju vidusskolas – otrā vieta vidusskolas klašu grupā, kā arī otrs labākais rezultāts absolūtajā kopvērtējumā. Par 2,5 punktiem atpaliekot no Jāņa,  trešo vietu gan savā klašu grupā, gan absolūtajā vērtējumā izcīnīja Raivis Garjāns (R5V). 

Skolu kopvērtējumā trīs labākās šīssezonas skolas (Rēzeknes valsts poļu ģimnāziju, Rēzeknes 5. vidusskolu un Daugavpils Krievu vidusskolu-liceju) šajā nodarbībā šķīra vien 7,25 punkti, labāko rezultātu uzrādot RVPĢ. 

LJĢS žūrijas kolektīvs iesaka dalībniekiem skatīties augšā, jo nākamajā nodarbībā apskatīsim debesis un visu, kas ar tām saistīts.

Uz tikšanos!

16. novembrī tiksimies Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas telpās Rēzeknē!

Publicēja 2019. gada 12. nov. 04:17Edmunds Gutāns   [ atjaunināja Gatis Kampernovs 2019. gada 12. nov. 06:14 ]

Šī gada 16. novembrī Latgales Jauno ģeogrāfu skola (LJĢS) ar nodarbību atgriezīsies vēsturiskajās Atbrīvošanas alejas 90 telpās, kur pirms gandrīz desmit gadiem tika vadītas pirmās nodarbības un kaldināta šī brīža žūrijas paaudze. (Zvaigznes varēsiet satikt klātienē, ja apmeklēsiet nodarbību.) 

Šoreiz apskatīsim jautājumus un problēmas par un ap dabas tēmu (gan dzīvo radību pasauli, gan fiziskās ģeogrāfijas lepnumus), konkrētāk, dabu starp tropu lokiem. Būs karsti!

Īsumā par svarīgo:
Vieta - Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskola, Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 90
Laiks - Reģistrācija no plkst. 10, sākums – plkst. 10.30
Līdzi jāņem - 1.50 eiro naudiņas, rakstāmpiederumi un kāda cietāka, ar ģeogrāfiju nesaistīta, grāmata, ko varēs izmantot kā pamatni.

Tiekamies!

Huberts Zimackis uzvar sezonas pirmo nodarbību!

Publicēja 2019. gada 25. sept. 04:59Gatis Kampernovs

21.septembrī ar nodarbību Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā iesācies jaunais LJĢS mācību gads. Pirmā no šosezon plānotajām nodarbībām bija par divām dažādām teritorijām – Baltijas un Baltās jūras reģioniem. Žūrija piedāvāja uzdevumus par kuģošanu Baltijas jūrā, lūdza atpazīt slavenus somus un veltīja jautājumus pat Ziemas karam.

To, ka vairums no 77 skolēniem, kas no Rēzeknes, Daugavpils un Viļāniem apmeklēja nodarbību, mīl azartu, žūrija pamanīja pašā pirmajā uzdevumā, kurā par nepareizu minējumu punktus atņēma. Lieki piebilst, ka vairāk bija tādu, kas pēc šī uzdevuma nokļuva mīnusos, nekā pozitīvu punktu vācēju. Dažu azarts bija tik izteikts, ka tie pēc pirmā uzdevuma bija nonākuši pat 10 punktu deficītā!

6./7.klašu grupā sezonu ar panākumu iesāka Egons Grabusts (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija), kurš apsteidza Ingūnu Bulduri (Rēzeknes 5.vidusskola) un Inesi Dzegoni (Daugavpils 12.vidusskola).

8./9.klašu grupā lieliski nodarbības tēmās orientējās Vladimirs Bazans (Daugavpils krievu vidusskola-licejs). Otrās vietas diploms Katrīnai Geidānei (Rēzeknes 5.vidusskola), bet trešās – Vladislavam Visockim (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija).

Esot labākais teju visos uzdevumos, vidusskolēnu starpā labākais Huberts Zimackis, bet otro vietu ieguva Elizabete Rupā (abi - Rēzeknes valsts 1.ģimnāzija). Trešās vietas diploms Maksam Soboļevam (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija).

Nodarbības absolūtajā vērtējumā labākais bez pārsteiguma – Huberts, apsteidzot Elizabeti. Trešais rezultāts pārsteidzošajam Vladimiram!

Skolu kausā sezonas pirmo nodarbību Rēzeknē lieliski prata izmantot mājinieki, vadībā izvirzoties Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijai, kam seko 5.vidusskola un Rēzeknes valsts 1. ģimnāzija.

Nākamā nodarbība 12.oktobrī, kad saimnieciskajai ģeogrāfijai pievienosim jautājumus par tehnoloģijām, ko ieteica darīt paši dalībnieki. Uz tikšanos!

Klāt jaunais LJĢS mācību gads!

Publicēja 2019. gada 14. sept. 08:19Gatis Kampernovs

Turpinot vairot ģeogrāfu saimi, Latgales Jauno ģeogrāfu skola arī 2019./20.mācību gadā sagatavojusi 7 nodarbību programmu, aicinot visus reģiona skolēnus iepazīt un iemīlēt ģeogrāfiju, kā arī asināt erudīciju ar ģeogrāfiju saistītos un bieži arī nesaistītos jautājumos. Šajā sezonā mums būs vairākas intrigas - vai Hubertam Zimackim izdosies pārņemt Ērika Kasparenoka stafeti un turpināt uzvaru sēriju? Vai Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija atkārtos pērn sasniegtos rezultātus un LJĢS skolotāja tikpat smaidīgi kā attēlā ceļojošo kausu turēs arī sagaidot LJĢS 10.sezonu? Vai kādai no Daugavpils skolu komandām beidzot izdosies triumfēt LJĢS komandu mačos? 

Šo mācību gadu iesāksim turpat, kur pabeidzām iepriekšējo - Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijā! Tēmas sezonas atklāšanai divas - Baltijas jūras un Baltās jūras baseinu zemes. Kopš 1933.gada jūras ir savienotas ar kanālu sistēmu, tādēļ šoreiz tās savienojām arī mēs!

Vieta: Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija Lubānas ielā 49
Laiks: 21.septembris
Sākums: ierašanās un reģistrācija no 10:00, sezonas starta šāviens 10:30
Noslēgums: līdz 15:00 (cerams)
Līdzi jāņem: rakstāmpiederums (vai rakstāmmašīna) un 1,50 eur vērta monētu kolekcija

Uz tikšanos!

2018./19.mācību gada izcilnieku saraksts

Publicēja 2019. gada 14. sept. 07:49Gatis Kampernovs

Tuvojoties jaunā mācību gada pirmajai nodarbībai, atskatīsimies uz LJĢS 2018./19.mācību gada noslēgumu!

Pēdējā nodarbībā "Sporta un veselības ģeogrāfija" jaunāko klašu grupā uzvarēja Rolands Geikins (Rēzeknes Valsts  poļu ģimnāzija), apsteidzot Leonu Brīveru (Rēzeknes 1.ģimnāzija) un skolasbiedru Vladislavu Visocki. Vladislavam panākumam ļāva uzvarēt sezonas kopvērtējumā, kamēr otrais stabilākais sezonā bija Egons Grabusts, bet trešā vieta Esterei Lempai. Kopvērtējuma labāko trijnieks visi no RVPĢ!

8./9.klašu grupā sezonu perfekti noslēdza Huberts Zimackis (Rēzeknes 1.ģimnāzija), uzvarot ne vien savas grupas, bet absolūtā vērtējumā visas sezonas nodarbības! Tikpat stabili pie diplomiem un balvām tika Daniels Daņilovs (Daugavpils 12.vidusskola), iegūstot otrās vietas atzinību gan pēdējā nodarbībā, gan visas sezonas vērtējumā. Evelīna Geikina no Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas nodarbībā ieguva trešo vietu, bet Rēzeknes 5.vidusskolas skolnieks Sandis Bulduris trešais sezonas griezumā.

Vidusskolas klašu grupā mācību gadā visvairāk dalībnieku, tomēr uz pēdējo nodarbību ieradās nepilns ducis. Dainis Kļaviņš (Daugavpils krievu vidusskola-licejs) uzvarēja jautājumos par sportu un veselību, Elizabete Rupā (Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija) ieguva nodarbības otrās vietas diplomu, bet trešais rezultāts Raivim Garjānam no Rēzeknes 5.vidusskolas. Izlaižot pēdējo nodarbību, tāpat par pārliecinošu sezonas uzvarētāju vidusskolēnu vidū kļuva Makss Soboļevs (Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija), otro vietu sezonā sakrāja Renārs Leiskins (Daugavpils 12.vidusskola), bet Elizabetei ar trīs lieliskiem startiem pietika trešās vietas iegūšanai sezonā!

Par sezonas absolūto uzvarētāju šaubas nebija - Huberts Zimackis uzvarēja visas sezonas nodarbības! Makss Soboļevs allaž finišējis absolūtajos trijniekos arī sezonā nodrošināja otro vietu šajā vērtējumā, bet vēl viens pamatskolēns Daniels Daņilovs sakrāja trešo labāko punktu summu!

Pēc ilgiem valdīšanas gadiem beidzot LJĢS ieguva jaunus uzvarētājus skolu kopvērtējumā - par 2018./19.mācību gada spēcīgāko skolu kļuva Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija! Ļoti stabili no sezonas uz sezonu turpina startēt arī Daugavpils krievu vidusskola-licejs, skolēniem sakrājot otro lielāko sezonas punktu summu. Pēdējā nodarbībā, apsteidzot Daugavpils 12.vidusskolu, par Latgales trešo spēcīgāko skolas komandu kļuva Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija. 

Pēc mācību gada noslēguma Huberts Zimackis iekļuva Latvijas izlases sastāvā dalībai Baltijas reģiona ģeogrāfijas olimpiādē, kura šovasar norisinājās Kaļiņingradā, Hubertam iegūstot jaunas zināšanas un, kas būtiski, arī papildinot starptautisku sacensību pieredzi. Ceram, ka arī šajā mācību gadā Latgales ģeogrāfiem izdosies spoži starti!

Sezonu noslēgsim 30.martā!

Publicēja 2019. gada 25. marts 23:53Gatis Kampernovs

Ar nodarbību Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijā noslēgsies kārtējā LJĢS sezona. Šajā mācību gadā būsim apceļojuši Eiropas Savienību, atzīmējuši Latvijas simtsgadi, iepazinuši cilvēku izplatību un sugas īpatnības, noskaidrojuši Latgales reģiona labākos kā individuāli, tā komandās, atlicis noskaidrot tos, kas šajā karuselī uzrādījuši labākos rezultātus visa mācību gada griezumā. Un to paveiksim ar ļoti pavasarīgu tēmu kombināciju - sporta un veselības ģeogrāfiju. Tie, kas jau orientējas Jauno ģeogrāfu skolas tradīcijās, apzinās, ka atkāpes no ģeogrāfijas šādu tēmu gadījumā ir neizbēgamas, bet labi zināms, ka arī žūrijas radošo domu lidojumam bieži nav robežu! 

Nodarbība notiks:
1) Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijā;
2) 30.martā;
3) 10:30 nodarbības sākums.
Nodarbībā paredzēts:
1) Iegūt jaunas zināšanas mazāk zināmās tēmās;
2) Noskaidrot labākos sporta un veselības ģeogrāfijas jautājumos;
3) Noskaidrot mācību gada kopvērtējuma izcilniekus;
4) Otrajā un trešajā punktā minētos apbalvot; 
5) Izmantot līdzi paņemtās pildspalvas un 1,50 eur monētu.
LJĢS novēl:
1) Uz tikšanos!

Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija uzvar Komandu mačos!

Publicēja 2019. gada 27. febr. 04:00Gatis Kampernovs

23.janvārī Latgales jauno ģeogrāfu komandas tradicionāli pulcējās Daugavpils 16.vidusskolā, lai noskaidrotu šī mācību gada spēcīgāko komandu. Uz sacensībām ieradās 30 komandas, turklāt žūrija pārsteidza ar jaunu sacensību formātu, kurš ļāva komandām pašām izvēlēties sacensību jautājumu tēmas! Izvēle bija gana plaša - komandas atbildēja gan uz ģeogrāfiskiem jautājumiem, piemēram, par Dienvidamerikas dzīvniekiem un valstu diktatoriem, gan, kā tas LJĢS bieži mantīts, arī uz jautājumiem, kas ar ģeogrāfiju nešķiet pilnībā savienojami - slavenības animācijās, zvēru pēdas sniegā utt. Sacensības sākās ar vienīgo saglabāto tradicionālo uzdevumu - darbu ar karti, kurā šoreiz pētīta tika Viduslatvija. 

Jaunais formāts komandām punktus krāja ļoti līdzīgi, mainoties tēmām labākos rezultātus uzrādīja te viena, te cita komanda (labāko rezultātu kaut vienā kārtā sasniedza veselas 17 komandas!). Lai gan Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzija iepriekš šajās sacensībās uzvarējusi nebija (pērn otrā vieta), zinot komandas līderi, bija uzskatāma par galveno favorīti, savu statusu arī apliecinot un izcīnot uzvaru sacensību noslēgumā! Komandas "Austrumtimoras izlase" sastāvā bez Huberta Zimacka arī Lauma Skarbinīka, Liene Bērziņa un Juris Siliņš. Pēdējās kārtās otrajā vietā nostiprinājās Daugavpils 12.vidusskolas komanda "Jūsu reklāma šeit!", diplomus saņemot Kristapam Jumim, Renāram Leiskinam, Danielam Daņilovam un Vitālijam Komarovam. 

Vēl nebijis gadījums fiksēts sacensībā par trešo vietu, vienādu punktu summu iegūstot uzreiz trim komandām! Pārspēlē trešās vietas diplomus ieguva komanda "Zinātniskais kalkulators Citizen SR-135F" no Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijas (sastāvā Paula Vikaine, Katrīna Visocka, Vladislavs Visockis, Rudīte Gaidule), apsteidzot Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja komandas "Čaļi uz divām minūtēm" (Alekss Nokus, Teimurs Amirovs, Artjoms Promislovs, Boriss Kotovs) un "Chinatown" (Alisa Meļņikova , Kristiāns Čunčulis, Anna Turčenko, Deniss Zaļivskis), kuras abas kopvērtējumā arī saņems punktus par 3.vietu. Īpaši uzteicams ir "Chinatown" sniegums, jo komandu veidoja tikai pamatskolēni! 

2018.gada komandu mači Daugavpils Krievu vidusskolai-licejam noteikti nebija veiksmīgi, bet šogad labāko sešu komandu skaitā finišēja veselas trīs komandas, jo turpat aiz godalgoto piecinieka, sestajā vietā arī šīs skolas komanda "Austrum-Timors". Septītie un astotie palika RVPĢ komandas "Gudrie poļi" un "Tetris", bet labāko 10 rezultātu skaitā iekļuva arī Daugavpils 9.vidusskolas komandas "Vilhelm XXX", kā arī "Vaboležžž" un "Kūpinātie" no DKVL. 

Pateicoties veiksmīgam startam komandu mačos, 6.-7.klašu grupā līderos izvirzījies Vladislavs Visockis, tomēr pēdējo sezonas nodarbību otrās ailītes īpašnieks Egons Grabusts sagaidīs tikai punkta atstatumā! Arī trešajā vietā Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijas skolniece - Estere Lempa, kura tāpat saglabā izredzes uz visas raudzes diplomiem.   

8.-9.klašu grupā intriga par sezonas uzvarētāju ir izplēnējusi (Huberts Zimackis), bet Daugavpils 12.vsk. skolēnu Daniela Daņilova un Vitālija Komarova starpā atliek noskaidrot otro vietu (Daniels gan ieguvis ievērojamu handikapu). 

Vidusskolas klašu grupā pirmā vieta ir zināma - Makss Soboļevs, tomēr uz otrās un trešās vietas diplomiem sezonas griezumā kandidē ne vien šī brīža pozīcijas turošie Alekss Norkus un Renārs Leiskins, bet vēl virkne citu jauno ģeogrāfu! 

Pateicoties lieliskajam startam komandu mačos, stabilā otrajā vietā skolu kausa vērtējumā nostiprinājusies Daugavpils Krievu vidusskolas-liceja komanda, par teju 100 punktiem apsteidzot Daugavpils 12.vidusskolēnus. Tiesa, tāds pats atstatums arī līdz sezonas līderiem - Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzistiem. Vienīgie, kas labāko trio var izjaukt, uzskatāmi Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijas skolēni, kas šobrīd ierindojas 4.vietā. 

Šī mācību gada noslēdzošās nodarbības datumu izziņosim tuvākajās dienās, jo skolēnu brīvlaika dēļ izskatām dažādus risinājumus!

Vai Komandu mači sarūpēs kādu intrigu?

Publicēja 2019. gada 17. febr. 10:30Gatis Kampernovs

Kā ik katru mācību gadu, arī šajā LJĢS rīkos Komandu mačus - reizi, kad nodarbībā tiekas un mērojas spēkiem skolēnu izveidotās komandas. Šosezon individuālajās nodarbībās pārliecinošs līderis ir Huberts Zimackis, tādēļ dzirdētas raizes par intrigas trūkumu, tomēr Komandu mačos bieži izšķir nevis līdera spējas, bet komandas saliedētība un daudzpusība. Tādēļ atkļāts ir jautājums - vai Huberta veidotā Rēzeknes 1.ģimnāzijas komanda atkārtos Huberta sasniegumus? Pērn Komandu mačos R1Ģ finišēja otrie, zaudējot šogad bez līdera palikušajai Rēzeknes 5.vidusskolai. 

Līdzīgi kā pērn, Komandu mačus uzņems Daugavpils 16.vidusskola. Šogad žūrija sola jaunu pasākuma formātu, ļaujot komandām pašām noteikt sacensībās uzdotos jautājumu tēmas!

Nolikums LJĢS komandu sacensībām 

1. Norises laiks, vieta, dalības maksa 

Sacensības norisinās 23.februārī
Vieta: Daugavpils 16.vidusskola.
Sacensību sākums - 10:30.
Dalības maksa komandu sacensībām: 5 eur komanda/ 1,50 eur pers. komandā ar mazāk kā 4 dalībniekiem
Līdzi jāņem rakstāmpiederumi, krāsaini flomasteri un komandas nosaukums!

2.Dalībnieki 

Par dalībnieku var kļūt jebkurš skolēns, kas mācās Latgales reģionā. Skolēni veido skolu komandas, kurās ietilpst 2-4 dalībnieki no vienas skolas. Komandā vismaz vienam dalībniekam jāpārstāv pamatskolas grupa (komandā drīkst būt pat 4 pamatskolēni!). No vienas skolas var piedalīties neierobežots komandu skaits

3.Ieskaite 

Komandu sacensībās tiek uzdoti jautājumi, kurus kopīgi jāatbild visiem komandas dalībniekiem. Sacensību noslēgumā tiek apbalvotas 6 labākās komandas. 
Individuāli dalībnieki saņem kopvērtējuma punktu skaitu atbilstoši šīs sezonas LJĢS noteikumiem. Skolu kausa vērtējumā noteikumi paredz dubultu punktu ražu par komandas iespēto rezultātu.

Uz tikšanos! 

Latgales čempioni zināmi!

Publicēja 2019. gada 8. febr. 00:16Gatis Kampernovs

Jau otro reizi savā pastāvēšanas vēsturē Latgales Jauno Ģeogrāfu Skola rīkoja novada atklāto ģeogrāfijas olimpiādi divās pilsētās vienlaicīgi un šogad tas ļāva sasniegt vēl nebijušus apmeklētības rekordus – cīņā par Latgales labākā jaunā ģeogrāfa godu devās 128 dalībnieki.

6.-7. klašu grupā katrā no pilsētām piedalījās pa 10 dalībniekiem. Ar ļoti cienījamu sniegumu, uzrādot dalītu 5.-6. labāko rezultātu starp visiem olimpiādes dalībniekiem, par jaunākās klašu grupas uzvarētāju kļuva Vladmirs Bazuns no Daugavpils Krievu vidusskolas – liceja, kļūstot par 4. dalībnieku, kurš šosezon izcīna uzvaru šājā klašu grupā. Otrās vietas godalgu izcīnīja Vladislavs Visockis no Rēzeknes Valsts Poļu ģimnāzijas, par punktu apsteidzot DKVL pārstāvošo Borisu Kotovu.

8.-9. klašu grupā uzvarētāju duets palika nemainīgs jau 3. nodarbībā pēc kārtas, uzvaru izcīnot Hubertam Zimackim no Rēzeknes Valsts 1. Ģeimnāzijas, aiz sevis atstājot Danielu Daņilovu no Daugavpils 12. Vidusskolas. 3. vieta Huberta skolas biedram Jurim Siliņam.

Skaitliski lielākajā vidusskolas grupā arī iztika bez pārsteigumiem un kārtējo uzvaru izcīnija Makss Soboļevs no RVPĢ. 2. un 3. vietu izcīnīja DKVL pārstāvji , attiecīgi Ilija Volkovs un Alekss Norkus. Makss jau ir nodrošinājis uzvaru vidusskolas klašu grupā arī sezonas kopvērtējumā, taču cīņa par atlikušām vietām ir ļoti sīva.

Absolūtajā kopvērtējumā sezonas līderis Huberts Zimackis neatstāja izredzes saviem pretiniekiem un izcīnīja jau ceturto uzvaru šajā sezonā, kļūstot par otru uzvarām bagātāko dalībnieku LJĢS vēsturē.

Nākamā tikšanās reize paredzēta 23. februārī, kad noskaidrosim spēcīgākās skolu komandas, kā arī apbalvosim labākos atklātās olimpiādes dalībniekus. Komandu mači norisināsies Daugavpils 16.vidusskolā.

Uz tikšanos!

1-10 of 117

Comments