Jaunumi‎ > ‎

Latgales komandu mači tuvojas!

Publicēja 2020. gada 24. febr. 02:59Gatis Kampernovs
Ņemot vērā ārējos apstākļus, līdzīgi kā Itālijas futbola A sērija, arī Latgales Jauno ģeogrāfu skola komandu mačus no februāra pārcēlusi uz martu, šajā mēnesī ieplānojot divas tikšanās reizes! Komandu mačus, tāpat kā pērn, 7.martā uzņems Daugavpils 16.vidusskola.
Līdzšinējās sezonās Komandu mačos iezīmējusies kāda tendence - lai gan uzvaras laurus plūkušas 3 dažādu skolu komandas, tomēr tās visas nākušas no Rēzeknes. Arī šogad LJĢS līderi individuālajā vērtējumā ir rēzeknieši, tomēr darbs komandās ir īpašs, jo ne vienmēr ar spēcīgu līderi pietiek, lai sasniegtu augstākos mērķus. Kā būs šogad? 

Nolikums LJĢS komandu sacensībām 

1. Norises laiks, vieta, dalības maksa 

Sacensības norisinās 7.martā
Vieta: Daugavpils 16.vidusskola.
Sacensību sākums - 10:30.
Dalības maksa komandu sacensībām: 5 eur komanda/ 1,50 eur pers. komandā ar mazāk kā 4 dalībniekiem
Līdzi jāņem rakstāmpiederumi un uz komandu viens, darbojošs, uzlādēts, internetu mīlošs skārienjūtīgais telefons

2.Dalībnieki 

Par dalībnieku var kļūt jebkurš skolēns, kas mācās Latgales reģionā. Skolēni veido skolu komandas, kurās ietilpst 2-4 dalībnieki no vienas skolas. Ja komandā ir četri dalībnieki, vismaz vienam dalībniekam jāpārstāv pamatskolas grupa (komandā drīkst būt pat 4 pamatskolēni!). No vienas skolas var piedalīties neierobežots komandu skaits

3.Ieskaite 

Komandu sacensībās tiek uzdoti jautājumi, kurus kopīgi jāatbild visiem komandas dalībniekiem. Sacensību noslēgumā tiek apbalvotas 6 labākās komandas. 
Individuāli dalībnieki saņem kopvērtējuma punktu skaitu atbilstoši šīs sezonas LJĢS noteikumiem. Skolu kausa vērtējumā noteikumi paredz dubultu punktu ražu par komandas iespēto rezultātu.

Comments