Jaunumi‎ > ‎

Vidzeme aicina uz Svarīgo Brīvdabu!

Publicēja 2014. gada 9. maijs 07:37Gatis Kampernovs   [ atjaunināja Indrikis Leitis 2014. gada 14. jūn. 09:07 ]
Tuvojas maija viducis, kad ierasts ir VJĢS sezonas noslēguma pasākums - Svarīgā Brīvdaba. Pērn arī LJĢS sezona noslēdzās ar Sv.Brīvdabas pasākumu, kad iepazinām Madonas pusi, bet šogad norises vieta izraudzīta Gulbenes pusē. Šogad LJĢS sezona oficiāli jau ir noslēgusies, bet tas neliedz LJĢS dalībniekiem ņemt dalību šajā pasākumā!

Informācija par sākuma laikiem 17.05.:

Autobuss Daugavpils - Rēzekne - Gulbene izbrauc 8:25 (biļetes cena 8.05 eur) no D-pils, 10:07 no Rēzeknes (4,85 eur) un iebrauc Gulbenē 12:55. Tad arī tiekamies un uzreiz 13:00 izbraucam ar mazbānīti (biļetes cena 1,21 eur/pers.) līdz Stāmerienai. Tur tad arī notiks pārgājiens un nakšņošana.

Mājup braukšanas variantu 18.05. ir maz, Gulbene - Rēzekne kursē 10:42-13:45 (16:55 Rēzekne-Daugavpils), Gulbene - D-pils 16:15-18:50. Daugavpiliešiem varbūt jādodas iepazīt Alūksne (kopā ar žūriju un valmieriešiem) un tad 13:10 jābrauc atpakaļ uz Gulbeni.

Nakšņojam mēs viesu bāzē teltīs. Jāmaksā ir 1 eur/pers + 7 eur par teltsvietu, tādēļ laicīgi sameklējam domubiedrus, lai nav katram sava telts. Teltī optimāli ir 4-5 pers.

Cenā iekļauti:
ugunskura vietas (vakariņās un brokastīs pikniks), piknika vietas, sporta laukumi (gatavojamies aktivitātēm), wc, duša, pirts ar baseinu (esam gatavi).

Līdzi ņemam:

Teltis (protams, guļammaiss, matracis un jebkas cits, kas nodrošinās komfortablus apstākļus guļvietā), pārtiku (cepamēdiens pie ugusnkura, piem. šašliks, desas, kartupeļi, baltais staipīgais brīnums vai kas cits; veikals būs pieejams gan Gulbenē, gan Stāmerienā), siltas drēbes (naktī būs ~+9), pirts drēbes, rakstāmo, normālus apavus grants ceļiem.

Piedalīties drīkst:

Visi LJĢS vidusskolas dalībnieki, pamatskolēniem iepriekš jāpiesakās pie LJĢS žūrijas vadītāja Gata (draugos vai FB). Var ņemt līdzi draugus, paziņas, bet tad LJĢS dalībnieki par tiem uzņemas atbildību.

Kopējie cipari:

Iesim ~10km
Maksāsim ~4 eur par pasākumu + autobusa biļetes.

Labākie saņems balvas!

Jautājumu gadījumā sazinamies ar Gati Kampernovu draugos vai FB!
Uz tikšanos!
Comments